Trasy

PGE Narodowy jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Teraz każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Na zwiedzających czekają niezwykłe trasy: piłkarza, ekskluzywna, historyczna, znani i lubiani oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu (od marca piłkarza, ekskluzywna i historyczna pod zmienionymi nazwami: "Piłkarskie Emocje", "Poczuj się jak VIP", "Dotknij historii"). Z myślą o najmłodszych odwiedzających stadion, mamy specjalną trasę dedykowaną dla grup dzieci do 6 lat. Tutaj dowiesz się więcej o trasie przedszkolaka (od marca pod nazwą PGE Narodowy dla juniora).

Dodatkowo od 1 marca 2017 roku, funkcjonować będą dodatkowe trasy: PGE Narodowy dla senioraEkspresowy PGE Narodowy i Lekcja historii.

Wycieczki dla osób indywidualnych nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, natomiast o uczestnictwie decyduje kolejność zakupu biletu (maksymalnie w wycieczce wziąć udział może 55 osób). Wycieczki dla osób indywidualnych odbywają się bez względu na minimalną liczbę uczestników.

Udział grupy zorganizowanej wymaga rezerwacji - poznaj szczegóły.

Sprawdź pełny cennik zwiedzania. Honorujemy też ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom przysługuje 50% zniżka na zakup biletów po okazaniu imiennej karty. Sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w kasach.

Kasy, w których osoba indywidualna może kupić bilet uprawniający do zwiedzania lub opiekun wcześniej zarejestrowanej grupy odebrać zgłoszoną liczbę biletów czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 08.45 do 21.45 i przyjmuje płatności gotówką oraz kartami płatnicznymi. Najwygodniej dostać się do recepcji i kas wchodząc bramą numer 1 od strony Al. Zielenieckiej.

Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem wycieczek, który jest również dostępny na terenie PGE Narodowego.