Wejście na wycieczki z przewodnikiem i Punkt Widokowy odbywa się bramą nr 5 zlokalizowaną od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie. Bardzo prosimy o pojawienie się w recepcji areny 15 minut przed planowaną wycieczką. 
 


PARKING

Dla zwiedzających dostępny jest parking zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Wjazd na parking podziemny odbywa się bramą nr 6, skąd później bezpośrednio można dostać się do recepcji wycieczek. W przypadku pozostawienia samochodu na parkingu zewnętrznym (błonia PGE Narodowego), należy udać się do bramy nr 5. Najkrótsza droga prowadzi przez ul. Siwca, z której następnie skręcamy w lewo na ul. Wybrzeże Szczecińskie. Droga powinna zająć pieszo od 10-15 minut. Parking zewnętrzny jest dostępny w godzinach funkcjonowania PGE Narodowego z wyłączeniem dni, w których odbywają się imprezy masowe.

KOMUNIKACJA MIEJSKA

W przypadku poruszania się komunikacją miejską najlepiej dostać się do bramy nr 5 następującymi trasami:

- Od Ronda J. Waszyngtona (przystanki autobusowe i tramwajowe) idziemy w kierunku bramy nr 2 wzdłuż Al. Ks. J. Poniatowskiego. Następnie skręcamy w prawo w ul. Wybrzeże Szczecińskie i kierujemy się do bramy nr 5. Droga powinna zająć pieszo od 10-15 minut.

- Od stacji metra i stacji kolejowej idziemy ul. Siwca, a następnie skręcamy w lewo w ul. Wybrzeże Szczecińskie. Droga powinna zająć pieszo od 10-15 minut.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet