PARKING

Dla zwiedzających dostępny jest zarówno parking zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Wjazd na parking podziemny odbywa się bramą nr 1 (poziom -4), skąd należy kierować się do mieszczącego się przy wjeździe Tunelu Królaka, gdzie za rozsuwanymi drzwiami znajdują się ruchome schody i windy. Prowadzą one do Recepcji Głównej (poziom -1), w której znajdują się kasy zwiedzania i gdzie rozpoczynają się wycieczki z przewodnikiem.

W przypadku pozostawienia samochodu na parkingu zewnętrznym (błonia PGE Narodowego), należy udać się do bramy nr 1, a następnie kierować się schodami w górę, do Recepcji Głównej.

Darmowy parking zewnętrzny jest dostępny w godzinach funkcjonowania PGE Narodowego z wyłączeniem dni, w których odbywają się imprezy masowe.

KOMUNIKACJA MIEJSKA

W przypadku poruszania się komunikacją miejską najlepiej dostać się do bramy nr 1 następującymi trasami:

- Od Ronda J. Waszyngtona (przystanki autobusowe i tramwajowe) idziemy wzdłuż Alei Zielenieckiej, mijając pomnik Kazimierza Górskiego, kierujemy się do bramy nr 1.

- Od stacji metra linii M2 i stacji kolejowej Warszawa Stadion należy poruszać się wzdłuż Alei Zielenieckiej, gdzie mijając bramę nr 11, dotrzemy do bramy nr 1.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Wycieczki rozpoczynają się w Recepcji Głównej na poziomie -1. By dostać się do Recepcji Głównej należy wejść dedykowaną dla osób z niepełnosprawnościami bramą nr 1, po jej przekroczeniu należy udać się do Tunelu Królaka, następnie skierować do przesuwnych drzwi znajdujących się po lewej stronie i udać się do windy, wjeżdżając na poziom -1.

Pragniemy poinformować, że najbardziej rozbudowaną, a także rekomendowaną formą zwiedzania PGE Narodowego dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób poruszających się na wózkach są wycieczki z przewodnikiem, których trasy są w pełni dostosowane do ich potrzeb.

tel. +48 22 295 95 95 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30) oraz e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl.

Więcej informacji o udogodnieniach PGE Narodowego dla osób z niepełnosprawnością znajduje się tutaj


Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!