Chcesz w tym roku w nietypowy sposób wręczyć prezent najmłodszym? 1 grudnia na PGE Narodowym ponownie uruchamiamy specjalną atrakcję dla grup zorganizowanych - "Mikołajkową trasę piłkarza"!

Mikołaj w tym roku odwiedził PGE Narodowy pozostawiając prezenty w tajemniczym miejscu areny. Droga do prezentów w "Mikołajkowej Trasie Piłkarza" prowadzi przez miejsca, w których Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak czy Arkadiusz Milik przeżywali największe piłkarskie emocje. Wystarczy zarezerwować termin, kupić bilety oraz przynieść prezenty dla grupy, a nasze elfy ukryją je w zakamarkach PGE Narodowego!

W czasie podróży po obiekcie Pomocnik Świętego Mikołaja, czyli nasz Mikołajkowy Przewodnik będzie pomagał w poszukiwaniach i dawał wskazówki grupie tak, aby ta mogła odnaleźć tajemniczą sportową siedzibę Świętego Mikołaja, w której ukryte zostaną prezenty.

Dodatkowo uczestnicy "Mikołajkowej trasy piłkarza" będą mogli sprawdzić swoje sportowe umiejętności strzelając do bramek w pokoju rozgrzewkowym zawodników. Po emocjach sportowych, dzieci odwiedzą punkt widokowy, aby móc podziwiać największą arenę wielofunkcyjną w Polsce z jej najwyższej trybuny.

"Mikołajkowa Trasa Piłkarza" będzie dostępna w dniach 1-23 grudnia 2018 roku. Rezerwacje internetowe, mailowe i telefoniczne przyjmujemy od 21 listopada 2018 roku. Bilety w cenie 20 zł są dostępne tylko dla grup zorganizowanych (grupa od 10 do 55 osób). Wycieczka rozpoczyna się o godzinie 10.30, 12.30 i 14.30.

Bilety:
    • Bilet grupowy dla dzieci - 20 zł
    • Bilet grupowy dla dorosłych - 20 zł
    • Bilet grupowy dla opiekuna osób poniżej 18 roku życia - 0 zł
UWAGA: bezpłatny udział przysługuje jednemu opiekunowi na każde rozpoczęte 10 osób poniżej 18 roku życia biorących udział w wycieczce.

Do pobrania