https://pgen.pl/assets/cache/6269c4ff206b2454b5322dafc4af9da3_750_319_optim.jpg
Zima w mieście w miejscu pozytywnej energii

Zima w mieście nie musi być nudna. Ferie zimowe to doskonały czas, aby zwiedzić z przewodnikiem PGE Narodowy!

Biało-Czerwona Twierdza, Dom Reprezentacji Polski to tylko niektóre określenia nadające PGE Narodowemu rangę wyjątkowego miejsca na sportowo – kulturalnej mapie Warszawy. Warto choć raz zobaczyć go z bliska, poczuć jego klimat, doświadczyć jego pozytywnej energii.

PGE Narodowy to także jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów wielofunkcyjnych w Europie, który w 2013 roku przyciągnął ponad milion gości. Powodów do zwiedzenia stołecznej areny jest tak wiele, jak wiele jest tras przygotowanych dla naszych gości. Chcieliśmy, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Są więc trasy dla dzieci i seniorów, dla fanów historii i piłki nożnej oraz tych, których pociąga blask gwiazd show-biznesu. Oto one:

TRASA "PIŁKARSKIE EMOCJE"
Trasa fanów futbolu wiedzie śladami reprezentacji Polski i meczów rozgrywanych na arenie. Przechodzi przez trybuny dolne, strefę zawodniczą, szatnie piłkarzy, salę kinową oraz miejsce pracy dziennikarzy. Kończy się w punkcie widokowym, z którego rozpościera się wspaniały widok na panoramę PGE Narodowego.

TRASA "POCZUJ SIĘ JAK VIP"
To trasa śladami osób, bez których mecz piłki nożnej nie mógłby się odbyć, a także wyjątkowych gości, które goszczą na każdym ważnym wydarzeniu! Wejście na trybunę medialną, pozwoli zrozumieć, jak od zaplecza wygląda praca komentatorów meczowych. Następnie grupa obejrzy wszystkie punkty z trasy "Piłkarskie emocje". Zwiedzający zobaczą także kaplicę wielowyznaniową, trybunę medialną, studio TV, oraz loże VIP, w tym Lożę Platynową i Lożę Kryształową. Wycieczka kończy się wejściem na punkt widokowy.

TRASA "DOTKNIJ HISTORII"
Historia PGE Narodowego związana jest nierozerwalnie z poprzednio istniejącym Stadionem XX-lecia. Na obiekcie wybudowanym w tym miejscu ponad pół wieku temu odbywały się przecież największe sportowe wydarzenia w Polsce: międzynarodowe mityngi lekkoatletyczne, mecze piłkarskie oraz kolarski Wyścig Pokoju. Zwiedzający podążający trasą historyczną będą mieć niepowtarzalną okazję, by poznać historię tego miejsca. Dotknijcie historii stołecznej areny razem z nami!

TRASA "PGE NARODOWY DLA JUNIORA"
To trasa dedykowana dla najmłodszych – dzieci poniżej 6 roku życia. Podczas tej wycieczki, poza wizytą w szatniach piłkarzy, dzieci zagrają z animatorem w piłkę w pokoju rozgrzewkowym. Będzie wesoło.

TRASA "LEKCJA HISTORII”
To trasa częściowo oparta na trasie historycznej, ale przygotowana specjalnie dla wycieczek szkolnych. Obejmuje zwiedzanie trybuny dolnej, stadionowej autostrady, strefy zawodniczej, szatni i płyty areny. W sali kinowej grupa obejrzy film o historii piłki nożnej. Zwiedzi też stary tunel, którym zawodnicy wychodzili na mecz oraz starą szatnię piłkarską. Kończy się pod pomnikiem Kazimierza Górskiego

PUNKT WIDOKOWY
Wszystkich gości zapraszamy również na Punkt Widokowy, który można obejrzeć z przewodnikiem lub wypożyczonym audioprzewodnikiem.

Jesteście zainteresowani? Mamy nadzieję, że tak! Rezerwacji możecie dokonywać telefonicznie pod numerem 22 295 95 95 lub mailowo: rezerwacje@pgenarodowy.pl. Płatność może być zrealizowana w kasie lub przelewem. Cennik obowiązujący w ferie zimowe uwzględnia 20% rabatu w stosunku do standardowych cen (http://wycieczki.pgenarodowy.pl/cennik) i dotyczy tras wymienionych poniżej.

GRUPY ZORGANIZOWANE

normalny

ulgowy*

Trasa "Piłkarskie emocje"

13,60 PLN

12 PLN

Trasa "Poczuj się jak VIP"

17,60 PLN

13,60 PLN

Trasa "Dotknij historii"

17,60 PLN

17,60 PLN

PGE Narodowy dla juniora

13,60 PLN

12 PLN

Lekcja historii

17.60 PLN

13,60 PLN


*Młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści, osoby z niepełnosprawnościami, opiekunowie osób z niepełnosprawnościami. Dotyczy zwiedzania w grupach zorganizowanych.

Zapraszamy!

Link skrócony: www.stdn.pl/4418-d8777

Co o tym sądzisz?