Poznaj trasy zwiedzania PGE Narodowego!

18 listopada 2021

PGE Narodowy to jedno z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów w Warszawie. Arenę można zobaczyć od środka podczas wycieczek z przewodnikiem. Poznaj trasy zwiedzania PGE Narodowego!

Obecnie arenę można zwiedzać dwiema trasami: „Piłkarskie emocje” oraz „Poczuj się jak VIP”. Każda z tras zapewnia także wejście na punkt widokowy, z którego można podziwiać piękną panoramę stadionu.


Trasa idealna do zobaczenia najważniejszych miejsc PGE Narodowego w zaledwie jedną godzinę. To także świetny wybór dla fanów piłki nożnej i reprezentacji Polski. Nasi przewodnicy opowiedzą Wam zakulisowe historie związane z organizacją meczów na PGE Narodowym.  

Podczas wycieczki tą trasą zobaczycie m.in. szatnię reprezentacji Polski, Press Room czy płytę boiska.

Czas zwiedzania: ok. 60 minut


Wybierając wycieczkę tą trasą zobaczycie wszystkie miejsca z trasy „Piłkarskie emocje” oraz przestrzenie biznesowe areny. Nasi przewodnicy pokażą Wam najbardziej prestiżowe pomieszczenia, w których podczas wydarzeń zasiadają goście VIP stadionu. 

Podczas wycieczki tą trasą zobaczycie m.in. Biznes Klub, najbardziej prestiżowe loże VIP czy sektor V, przeznaczony dla najważniejszych gości PGE Narodowego.

Czas zwiedzania: ok. 90 minut

Trasa "W centrum wydarzeń"

Jest najbardziej rozbudowaną z dostępnych tras i opiera się na przedstawieniu PGE Narodowego, jako areny wielofunkcyjnej. Razem z przewodnikiem odwiedzicie najistotniejsze miejsca dla organizacji imprezy masowej, takie jak Control Room, który staje się głównym stanowiskiem dowodzenia obiektem w trakcie wydarzeń.

Podczas wycieczki tą trasą zobaczycie m.in. szatnię reprezentacji Polski, jedną z prestiżowych lóż VIP, Press Room, Control Room, a nawet areszt.

Czas zwiedzania: ok. 90 minut


Wybierz trasę, kup bilet online i zobacz największy stadion w Polsce!


Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!