Zwiedzanie PGE Narodowego możliwe 7 dni w tygodniu!

23 lutego 2022

Jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Polsce dostępna jest dla zwiedzających od poniedziałku do piątku! Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem lub zobacz wnętrze obiektu z górnej trybuny punktu widokowego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w jednej z trzech dostępnych tras zwiedzania stadionu z przewodnikiem. Przestrzenie areny dostępne dla zwiedzających zostały w tym roku zmodernizowane i unowocześnione.

"Piłkarskie Emocje

To trasa skupiona na sportowym aspekcie areny. W czasie wycieczki trwającej około 1h, wraz z przewodnikiem odwiedzisz przestrzenie, które każdy kibic musi zobaczyć na własne oczy! Dowiesz się więcej o historii Finałów Pucharu Polski, wrócisz do emocji związanych z UEFA EURO 2012, a także odwiedzisz m.in. szatnie piłkarskie oraz strefę zawodniczą, z której na murawę wychodzą piłkarze! 

"Poczuj się jak VIP

Trasa obejmuje zwiedzanie przestrzeni z reguły dostępnych tylko dla wyjątkowych gości PGE Narodowego. Podczas tej wycieczki odwiedzisz prestiżowe loże, z których koncerty czy mecze oglądają znane osobistości, a stąpając po czerwonym dywanie poczujesz się jak prawdziwa gwiazda! Oprócz tego wraz z przewodnikiem zobaczysz m.in. płytę areny, Press Room, a także kaplicę wielowyznaniową, w której zorganizować można ślub!

"W centrum wydarzeń"

To najbardziej rozbudowana z dostępnych tras, skupiona na przedstawieniu funkcjonowania PGE Narodowego podczas wszelkich imprez i wydarzeń masowej skali. Kluczowym punktem tej wycieczki jest wizyta w Control Roomie nazywanym mózgiem stadionowych operacji, gdzie podejmowane są najważniejsze decyzje. Podczas 1,5h zwiedzania dowiesz się także, za jakie przewinienia można trafić do znajdującego się na terenie obiektu aresztu, a także kto nim zarządza w trakcie wydarzeń!

Wciaż zastanawiasz się, którą trasę wybrać? Zaznacz przestrzenie areny, które najbardziej chciałbyś zobaczyć i zobacz, która z tras jest idealna dla Ciebie! Skorzystaj z naszych rekomendacji dostępnych na wycieczki.pgenarodowy.pl/.


Dla osób, które chcą zwiedzić PGE Narodowy bez przewodnika dostępny jest punkt widokowy, czyli samodzielne wejście na dwa sektory trybuny górnej. Korzystając z tej atrakcji będziesz miał możliwość podziwiania zapierającej dech w piersi, wewnętrznej panoramy areny. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na wybranie się na wycieczkę z przewdonikiem, a chcą usiąść na jednym z ponad 58 tysięcy krzesełek na trybunach!
  • Bilety nabyć można zarówno online, jak i na miejscu w kasach zwiedzania. Piesze wejście na obydwie atrakcje odbywa się przez bramę nr 5, natomiast goście przybywający samochodami kierować się powinni do bramy nr 6 (płatny parking podziemny na poziomie -3). Bramy znajdują się od strony ulicy Wybrzeże Szczecińskie.

  • PGE Narodowy to arena wielofunkcyjna przystosowana do jednoczesnego prowadzenia wielu różnych aktywności. Jej powierzchnia to aż 204 000 mkw. Wycieczki z przewodnikiem odbywają się w zachodniej części stadionu, całkowicie oddzielonej od szpitala tymczasowego, który jest umiejscowiony na wschodzie. Modułowa budowa stadionu umożliwia bezpieczne funkcjonowanie każdej części obiektu bez wpływu na pozostałe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet