Najczęściej zadawane pytania w związku z tymczasowym zamknięciem PGE Narodowego

15 listopada 2022

1. Dlaczego PGE Narodowy jest zamknięty?

Podczas standardowego, corocznego przeglądu technicznego konstrukcji stalowej dachu ujawniono wadę jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej. W związku z wykryciem wady, po niezwłocznym uzyskaniu rekomendacji konstruktora przedmiotowej konstrukcji, firmy SBP z siedzibą w Stuttgarcie, jak i jej wykonawcy, włoskiej firmy Cimolai, a także po rekomendacji ekspertów i w trosce o bezpieczeństwo, operator PGE Narodowego podjął decyzję o tymczasowym wyłączeniu stadionu z użytkowania. Pracujemy nad tym, aby wszystkie zaplanowane na 2023 rok wydarzenia odbyły się zgodnie z planem. Pierwszoplanową rolę odgrywa Wasze bezpieczeństwo. To ono wyznacza kierunki naszych działań. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 


2. Czy na PGE Narodowym mogą odbywać się wydarzenia? 

Z uwagi na tymczasowe wstrzymanie działalności PGE Narodowego, na tę chwilę zaplanowane na najbliższy czas wydarzenia nie będą mogły się odbyć. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

3. Czy na arenie odbywają się wycieczki z przewodnikiem?

Z uwagi na tymczasowe wstrzymanie działalności PGE Narodowego wycieczki z przewodnikiem po arenie na tę chwilę nie będą mogły się odbyć w najbliższym czasie. Wszelkie pytania w tym zakresie należy kierować mailowo na adres: rezerwacje@pgenarodowy.pl.  

4. Czy bramy areny są otwarte? Czy można uprawiać sporty miejskie na promenadzie stadionu?

Bramy areny pozostają zamknięte. W związku z tym na tę chwilę nie ma możliwości uprawiania sportów miejskich na promenadzie stadionu. Pierwszoplanową rolę odgrywa Wasze bezpieczeństwo. To ono wyznacza kierunki naszych działań. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

5. Czy koncerty zaplanowane na 2023 rok odbędą się?

Koncerty zaplanowane na rok 2023 na PGE Narodowym nie są odwołane. Cały czas można sprawdzić dostępność biletów na odpowiednich portalach. Pracujemy nad tym, aby wszystkie zaplanowane na 2023 rok wydarzenia odbyły się zgodnie z planem.

6. Czy wydarzenia sportowe zaplanowane na 2023 rok odbędą się? 

Wydarzenia sportowe zaplanowane na rok 2023 na PGE Narodowym nie są odwołane. Pracujemy nad tym, aby wszystkie zaplanowane na 2023 rok wydarzenia odbyły się zgodnie z planem.

7. Czy Strefa Kibica Sports Bar jest otwarty?

Z uwagi na tymczasowe wstrzymanie działalności PGE Narodowego Strefa Kibica Sports Bar pozostaje zamknięta. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

8. Co z biletami zakupionymi na parking  zewnętrzny na mecz Polska- Chile?

W kwestiach związanych z zakupionymi wcześniej biletami na parking zewnętrzny PGE Narodowego, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: pop@pgenarodowy.pl 

9. Jak długo stadion będzie nieczynny?

PGE Narodowy zostanie otwarty, gdy tylko będzie bezpieczny dla wszystkich jego użytkowników. Pracujemy nad tym, aby wszystkie zaplanowane na 2023 rok wydarzenia odbyły się zgodnie z planem. Pierwszoplanową rolę odgrywa Wasze bezpieczeństwo. To ono wyznacza kierunki naszych działań. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!