Zabierz babcię i dziadka na wycieczkę po PGE Narodowym

19 stycznia 2023

Zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka, to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu na PGE Narodowym, największej arenie wielofunkcyjnej w Polsce.

PGE Narodowy, nazywany również Domem Reprezentacji Polski, co roku przyciąga miliony gości z Polski i ze świata, którzy uczestniczą w meczach, mistrzostwach świata w żużlu, koncertach gwiazd światowego formatu czy licznych targach i konferencjach.

Najlepszym sposobem na odkrycie tajemnic PGE Narodowego jest wzięcie udziału w wycieczce trasą „Poczuj się jak VIP”, która umożliwia poznanie najbardziej prestiżowych wnętrz areny i zobaczenie miejsc, z których podczas najważniejszych wydarzeń korzystają gwiazdy sportu, muzyki i biznesu. W trakcie tej trwającej 90-minut wycieczki goście odwiedzają m.in. ekskluzywne loże VIP, Biznes Klub, kaplicę wielowyznaniową oraz bliskie sercu każdego kibica przestrzenie strefy zawodniczej, szatni reprezentacji Polski i Strefę Pucharową, w której sercu umieszczono replikę Pucharu Polski.

PGE Narodowy to miejsce otwarte i przyjazne dla wszystkich. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka pragniemy przypomnieć o zniżkach na zwiedzanie dla emerytów. Bilet ulgowy na wycieczkę trasą „Poczuj się jak VIP” kosztuje 22 zł.

Bilety ulgowe w cenie 22 zł przysługują również młodzieży szkolnej, studentom, osobom z niepełnosprawnościami i ich opiekunom.

Odwiedź sklep internetowy PGE Narodowego (www.sklep.pgenarodowy.pl), kup bilety i spraw niezwykły prezent swoim bliskim.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!