Spędź ferie na PGE Narodowym. Specjalna oferta wycieczkowa dla grup zorganizowanych

20 stycznia 2023

Ferie zimowe to wyjątkowy czas w roku, który pozwala dzieciom i młodzieży nie tylko na cieszenie się urokami zimy, ale i przygotowanie do nauki w drugim semestrze roku szkolnego. Warto wykorzystać ten okres nie tylko na wypoczynek, ale i odkrywanie nowych miejsc, dzięki którym wyjazd do stolicy z pewnością pozostanie w pamięci na lata.

PGE Narodowy, największa arena wielofunkcyjna w Polsce, z okazji ferii zimowych przygotował specjalną zniżkę dla grup zorganizowanych, które pragną poznać jego tajemnice. Od 16 stycznia 2023 do 26 lutego 2023 r. bilety na wycieczkę z przewodnikiem trasą "Poczuj się jak VIP" można zakupić z 20-procentową zniżką.

Bilety grupowe ze zniżką można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego (www.sklep.pgenarodowy.pl). Cena biletu normalnego lub biletu ulgowego dla grup liczących co najmniej 20 osób wynosi 16,80 zł. Przypominamy, że na 10 biletów płatnych przypada 1 bezpłatny bilet dla opiekuna.

Wycieczka z przewodnikiem trasą "Poczuj się jak VIP" pozwala na poznanie prestiżowych pomieszczeń areny, z których na co dzień korzystają gwiazdy sportu, kultury i biznesu. W ciągu 90-minutowej wycieczki przewodnik w pasjonujący sposób opowie o historii i teraźniejszości obiektu, który gościł wielkie piłkarskie sławy pokroju Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego oraz gwiazdy muzyki jak P!NK, Sting, Iron Maiden, Dawid Podsiadło czy Metallica.

Trasa wycieczki "Poczuj się jak VIP" obejmuje m.in. loże VIP, Biznes Klub, kaplicę wielowyznaniową oraz strefę zawodniczą i szatnię reprezentacji Polski, która podczas koncertów pełni funkcję garderoby artystów. Miłośnicy piłki nożnej będą również pod wrażeniem nowej, oddanej do użytku w 2022 roku Strefy Pucharowej, gdzie oprócz pamiątek związanych z Euro 2012 można podziwiać wystawioną w centrum replikę Pucharu Polski.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!