Wykorzystaj lato w pełni i przyjdź na wycieczkę nową trasą PGE Narodowego

20 lipca 2023

Poznaj PGE Narodowy wraz z historią jego poprzednika — Stadionu Dziesięciolecia! Podczas wycieczki nową trasą „Stadion wczoraj i dziś” usłyszysz nie tylko o codziennym funkcjonowaniu areny, ale także o niezwykłej historii miejsca, w którym znajduje się obecnie największy stadion w Polsce. Trasa ta łączy najważniejsze i najciekawsze wnętrza PGE Narodowego z ciekawostkami i pamiątkami po Stadionie Dziesięciolecia.

Podczas zwiedzania będziesz mieć możliwość zobaczenia historycznych elementów poprzednika PGE Narodowego, które do dziś znajdują się na obiekcie. Nasz przewodnik zabierze Cię do miejsc, które na co dzień nie są ogólnodostępne dla zwiedzających. Zobaczysz m.in. zachowany do teraz oryginalny tunel Stadionu Dziesięciolecia z lat 50. XX wieku, który prowadził z szatni na murawę obiektu.

Wycieczka trasą "Stadion wczoraj i dziś" to obszerne i pełne historycznych ciekawostek zwiedzanie największego stadionu w Polsce. Podczas wycieczki poznasz ponad 60 lat historii miejsca, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe, muzyczne i biznesowe w Polsce. Wycieczka nową trasą PGE Narodowego trwa około 120 minut, podczas których zobaczysz szatnię reprezentacji Polski, strefę zawodniczą, pomieszczenia odnowy biologicznej, płytę boiska, strefę medialną, trybunę dolną, loże VIP, tunel VIP, tunel Królaka i historyczny tunel Stadionu Dziesięciolecia.

Nowa trasa wycieczkowa PGE Narodowego rusza 21 lipca i będzie dostępna w każdy piątek i sobotę lipca oraz sierpnia, co czyni ją idealnym pomysłem na urozmaicenie wakacyjnego weekendu w stolicy. Z wycieczki trasą „Stadion wczoraj i dziś” mogą skorzystać osoby dorosłe i dzieci (rekomendowany wiek od 14 roku życia wzwyż).

Bilet na wycieczkę z przewodnikiem upoważnia również do samodzielnego wejścia na punkt widokowy, skąd rozpościera się spektakularny widok na całą nieckę stadionu.

Więcej informacji o wycieczkach znajdziesz na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl. Bilety na zwiedzanie można kupić stacjonarnie w kasach mieszczących się w recepcji głównej stadionu oraz w sklepie internetowym – www.sklep.pgenarodowy.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!