Przyjdź na wycieczkę i skorzystaj z rabatu w Strefie Kibica Sports Barze

1 września 2023

Strefa Kibica Sports Bar, klimatyczny lokal dla miłośników sportu, jedzenia i spotkań w gronie bliskich, wraz z nadejściem września, przygotował promocję dla zwiedzających PGE Narodowy. Po okazaniu biletu na zwiedzanie, goście indywidualni otrzymają rabat na dania z karty Strefy Kibica Sports Baru.

PGE Narodowy to kultowe miejsce na mapie Warszawy, w którym bije sportowe serce Polski. Najlepszym sposobem na odkrycie jego tajemnic jest udział w wycieczce z przewodnikiem, który w pasjonujący sposób przedstawia historię i teraźniejszość areny, która jest domem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Po zakończonej wycieczce warto zostać na stadionie dłużej i skierować swe kroki do Strefy Kibica Sports Baru, który w swojej ofercie posiada ciepłe i zimne dania oraz napoje.

Wraz z nadejściem września Strefa Kibica Sports Bar przygotował promocję dla uczestników wycieczek — bilet na zwiedzanie PGE Narodowego otwiera wiele drzwi, w tym te kulinarne.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja, 10 proc. rabatu na dania z karty w Strefie Kibica Sports Barze, skierowana jest do odwiedzających, którzy posiadają bilet indywidualny na zwiedzanie.

Jak otrzymać rabat?

W celu otrzymania rabatu, po zakończonej wycieczce po stadionie, należy udać się do Strefy Kibica Sports Baru i przy zamawianiu okazać bilet.


Strefa Kibica Sports Bar jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 22.00, a w weekendy w godzinach 10.00 – 22.00.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty promocyjnej są dostępne w Strefie Kibica Sports Barze.

Promocja nie obejmuje dodatków, napojów i oferty lunchowej. Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych – nie mogą z niej skorzystać zwiedzający posiadający bilet grupowy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!