Szukasz idealnego miejsca na urodziny dla dziecka? Zorganizuj je na PGE Narodowym!

29 stycznia 2024

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku, na który z ekscytacją czekają zwłaszcza najmłodsi. Ten radosny czas warto spędzić w gronie przyjaciół i najbliższych w wyjątkowym otoczeniu i atmosferze, które solenizanci i zaproszeni goście będą wspominać z uśmiechem nawet po latach. PGE Narodowy, największy stadion w Polsce, przygotował ofertę urodzin dla dzieci, która z całą pewnością zadowoli młodych miłośników futbolu i muzyki.

Urodziny dla dzieci na PGE Narodowym to doskonałe rozwiązanie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, którzy chcą, by dzień ich święta był doprawdy wyjątkowy. W ramach standardowego pakietu urodzinowego w imprezie może wziąć do 15 dzieci oraz rodzice małego solenizanta/solenizantki. O atrakcje zadba dwójka animatorów, która zorganizuje najmłodszym nie tylko gry i zabawy, ale oprowadzi po stadionie i pokaże jego najbardziej charakterystyczne i kultowe przestrzenie.


Szeroki uśmiech na twarzach młodych solenizantów/ek z pewnością wywoła również wyświetlenie ich zdjęć lub filmu na ogromnych, 54-metrowych telebimach, które mieszczą się przy iglicy stadionu oraz usłyszenie życzeń składanych im ze stadionowego nagłośnienia. Urodziny organizowane są w udekorowanej tematycznymi balonami i girlandami sali, która wynajmowana jest na trzy godziny.

W pakiecie urodzinowym oprócz jednorazowej zastawy znajduje się również poczęstunek basic dla dzieci, w którego skład wchodzi niegazowana woda mineralna, sok pomarańczowy lub jabłkowy oraz mix przekąsek – paluszki, popcorn, chrupki kukurydziane, żelki i kruche ciastka. Na życzenie istnieje również możliwość zamówienia dodatkowego cateringu – gazowanych napojów oraz dań serwowanych zarówno na ciepło w postaci pizzy i nuggetsów z frytkami, jak i na zimno np. wrapów i kanapek, owoców, warzyw z hummusem oraz ciasteczek i ciasta domowego.


W skład pakietu urodzinowego wchodzą również 3 miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w bryle stadionu. Udział w urodzinach większej liczby dzieci niż 15 oraz innych rodziców niż solenizanta/tki jest możliwy po uiszczeniu dodatkowej opłaty.

Po więcej informacji dotyczących urodzin dla dzieci na PGE Narodowym zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 22 295 95 95 oraz mailowego urodziny@pgenarodowy.pl (biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 – 17.00).

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!