https://pgen.pl/assets/cache/ae2c0668f8d71971280638c37714cd6e_750_319_optim.jpg
Urodziny dla najmłodszych

Chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka podczas wakacji? Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą urodzin na PGE Narodowym!

Na jubilata i jego gości czeka wiele niezapomnianych atrakcji:

  • przejście przez trybuny dolne stadionu, Biznes Klub (który podczas meczów i innych wydarzeń jest przeznaczony dla gości VIP), szatnię piłkarską, strefę zawodniczą oraz salę konferencyjną. Poznanie tych miejsc to niepowtarzalna okazja zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń, rozbudzanie ciekawości świata, zwiedzanie w atmosferze stadionowych emocji
  • słodki poczęstunek w udekorowanej sali zabaw
  • zabawy z profesjonalnymi animatorami oraz możliwość zarezerwowania m.in. rozgrzewki z profesjonalnym trenerem piłki nożnej, nauki układu tanecznego z cheerleaderką, pokazu iluzjonisty, pokazu klauna, profesjonalnego ucharakteryzowania na kibiców.
W ramach przyjęcia urodzinowego oferujemy również możliwość zarezerwowania wycieczki po PGE Narodowym dla rodziców, oprowadzanej przez certyfikowanego przewodnika. Oferta jest dedykowana przede wszystkim dzieciom w wieku 4-13 lat.

Rezerwacji można dokonywać  telefonicznie pod numerem + 48 731 505 555 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:30 – 17:30), mailowo na adres imprezy@kidsplanet.com.pl, a także przez stronę internetową www.dlaciebie.pgenarodowy.pl, na której jest dostępny formularz zamówienia urodzin wraz z cennikiem, menu na urodziny dla dzieci oraz scenariusze urodzin.

Link skrócony: www.stdn.pl/4418-715aa

Co o tym sądzisz?