https://pgen.pl/assets/cache/982c43e00eb8496468f2fafa0801626e_750_319_optim.jpg
Weekend za pół ceny: zobacz, ile osób odwiedziło PGE Narodowy

Ponad tysiąc osób skorzystało z atrakcji oferowanych na PGE Narodowym w ramach akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Cieszymy się, że tak licznie do nas zawitaliście!

W weekend 9-11 marca na PGE Narodowym można było skorzystać z wielu atrakcji o połowę taniej. Rabat obowiązywał na wszystkich trasach wycieczek indywidualnych, punkcie widokowym dla osób indywidualnych, tyrolce w ramach Ekstremalnego PGE Narodowego oraz na kolorowych Bumper Cars na Zimowym Narodowym.

Najwięcej biletów na wycieczki zostało kupionych na sobotę – 438, a przez cały weekend w wycieczkach z przewodnikiem udział wizięło łącznie 948 osób. Dużą popularnością cieszyła się także tyrolka "Ekstremalny PGE Narodowy". W niedzielę skorzystało z niej ponad 130 osób, a w ramach całej akcji ponad 300.

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to ogólnopolska akcja promocyjna skierowana do branży turystycznej jak i osób prywatnych. Głównym jej celem jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystania z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnych cenach oraz zachęcenie ich do podróżowania po kraju.

Organizatorami "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Link skrócony: www.stdn.pl/4418-3defc

Co o tym sądzisz?