Przed zwiedzaniem:

 1. Wejście na wycieczkę odbywa się bramą nr 1 (od strony Al. Zielenieckiej).

 2. W okolicy stadionu dostępny są miejsca postojowe dla busów oraz autokarów - przy stacji PKP Warszawa Stadion, wjazd od ul. Siwca, ul. Sokolej lub ul. Zamoyskiego. 

 3. Ceny biletów parkingowych obowiązujących w dni, w których odbywają się wydarzenia całostadionowe. W pozostałe dni parking zewnętrzny jest bezpłatny:

   bus (pojazd z liczbą od 7 do 22 miejsc) - 100 zł na miejscu // 90 zł online
   autokar (pojazd z liczbą powyżej 22 miejsc) - 150 zł na miejscu // 130 zł online

 4. Przed zwiedzaniem należy zgłosić się do kas zwiedzania w Recepcji Głównej (wejście bramą nr 1, poziom -1).

 5. Sugerujemy przybycie do kas około 15 min przed godziną rozpoczęcia zwiedzania. Zwiedzanie PGE Narodowego (w tym Punktu Widokowego) jest dostępne tylko dla osób posiadających ważne i rozcięte bilety. W przypadku zakupu dodatkowych biletów lub gdy bilety nie są odpowiednio przygotowane należy obowiązkowo przybyć najpóźniej z 10-minutowym wyprzedzeniem przed planowanym czasem rozpoczęcia wycieczki.

 6. Przesłana w potwierdzeniu godzina zwiedzania oznacza czas startu wycieczki. Wycieczki rozpoczynają się w Recepcji Głównej (wejście bramą nr 1). W tym miejscu grupa spotyka się z dedykowanym przewodnikiem. W przypadku opóźnienia większego niż 15 minut, istnieje tylko możliwość indywidualnego wejścia na Punkt Widokowy, który jest wliczony w cenę biletu. W danej sytuacji nie przysługuje zwrot kosztów wycieczki lub jakiekolwiek odszkodowanie (zobacz: par 5 ust 10 regulaminu). 

 7. W ramach biletu na zwiedzanie z przewodnikiem można udać się również na Punkt Widokowy. 

Wskazówki dla zwiedzających:

 1. Załóż wygodne obuwie. Trasa wycieczki to dłuższy spacer.

 2. Pamiętaj, że PGE Narodowy jest dużym obiektem, po którym poruszamy się wyłącznie w towarzystwie prowadzącego wycieczkę przewodnika. 

 3. Nie odłączaj się od grupy i zawsze zwracaj uwagę na to, gdzie w danym momencie znajduje się przewodnik.

 4. W przypadku zgubienia się nie szukaj grupy samodzielnie. Postaraj się skontaktować z najbliższą osobą z obsługi stadionu, bądź innym przewodnikiem.

 5. Toalety dla zwiedzających znajdują się nieopodal Recepcji Głównej.
Zasady rezerwacji i płatności:

 1. Rezerwacje grupowe są przyjmowane przy liczbie od 20 do 55 uczestników.

 2. Wycieczki dla grup zorganizowanych odbywają się w zarezerwowanych terminach 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do niedzieli w godzinach ustalanych bezpośrednio przy rezerwacji telefonicznej.

 3. Rezerwacji wycieczek można dokonać poprzez:

  o pod numerem telefonu 22 295 95 95
  o e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

  Telefoniczne i mailowe zgłoszenia obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30. Od 12 lipca 2021 roku można także dokonywać rezerwacji wycieczek grupowych online w naszym sklepie: www.sklep.pgenarodowy.pl. Rezerwacje online są możliwe jedynie na zwiedzanie areny w tygodniu.

 4. Przy dokonywaniu rezerwacji należy podać następujące informacje:

  o rodzaj trasy, którą grupa chce zwiedzać
  o nazwa grupy/biura/szkoły
  o dokładną ilość osób w grupie i rodzaje biletów
  o imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail
  o pełne dane do faktury, w tym numer NIP

 5. Rezerwując wycieczkę telefonicznie lub mailowo, na podstawie pro formy, płatność należy uregulować do 5 dni od momentu dokonania rezerwacji. Brak wpłaty skutkuje automatycznym powrotem terminu do sprzedaży. Opłaty przelewem zrealizowane po upływie wymaganego terminu będą zwracane na konto, z którego wpłata została dokonana. Możliwy jest zwrot.

 6. W celu uzyskania Faktury VAT, należy przy dokonaniu zamówienia/zakupie biletów przekazać pełne dane do faktury. W sytuacji nie dostarczenia niniejszych danych, faktura zostanie wystawiona na osobę dokonującą wpłaty.

 7. Zmniejszenie liczby uczestników wycieczki możliwe jest wyłącznie do 14 dni przed terminem zwiedzania. Dodatkowe bilety na zwiedzanie dla grupy można dokupić w kasie przed rozpoczęciem wycieczki. Ogólna liczba biletów w grupie nie może jednak przekroczyć liczby 55 uczestników. Z uwagi na zasady reżimu sanitarnego grupa przed zwiedzaniem może zostać podzielona na mniejsze grupy i zwiedzać stadion z kilkoma przewodnikami.

 8. Rezygnując ze zwiedzania w okresie do 14 dni przed daną wycieczką, rezerwującemu przysługuje prawo do zwrotu dokonanej płatności lub rezerwacji nowego terminu zgodnie z dostępnością na termin późniejszy.

 9. Szczegóły rezerwacji i płatności określone są w Regulaminie Wycieczek i Punktu Widokowego PGE Narodowego w Warszawie oraz Regulaminie Sprzedaży Internetowej z wykorzystaniem Systemu Sprzedaży Internetowej na stronie sklep.pgenarodowy.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!