Cennik ważny od 1 marca 2024 roku:

OSOBY INDYWIDUALNE normalny ulgowy* rodzinny 2+2 lub 2+1 **
Punkt widokowy 25 PLN 20 PLN 65 PLN
Trasa "Piłkarskie emocje" 35 PLN 25 PLN 90 PLN
Trasa "Poczuj się jak VIP" 40 PLN 30 PLN 105 PLN
Trasa "W centrum wydarzeń" 40 PLN 30 PLN 105 PLN

GRUPY ZORGANIZOWANE normalny ulgowy* z obiadem***
Punkt widokowy 18 PLN 18 PLN -
Trasa "Piłkarskie emocje" 25 PLN 25 PLN 53 PLN
Trasa "Poczuj się jak VIP" 30 PLN 30 PLN 58 PLN
Trasa "W centrum wydarzeń" 30 PLN 30 PLN 58 PLN

Cennik z Kartą Dużej Rodziny ważny od 1 marca 2024 roku:

OSOBY INDYWIDUALNE normalny ulgowy*
Punkt widokowy 17,50 PLN 14,00 PLN
Trasa "Piłkarskie emocje" 24,50 PLN 17,50 PLN
Trasa "Poczuj się jak VIP" 28,00 PLN 21,00 PLN
Trasa "W centrum wydarzeń" 28,00 PLN 21,00 PLN

* Dzieci do 18 roku życia, młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści, osoby z niepełnosprawnościami, opiekun osoby z niepełnosprawnościami podczas wycieczek indywidualnych. 

** Dwie osoby dorosłe i maksymalnie dwoje dzieci lub młodzieży do 18 roku życia. Dla każdego kolejnego dziecka należy dokupić bilet ulgowy.

*** Obiad serwowany w dedykowanej przestrzeni dla wycieczek grupowych znajdującej się w pobliżu Strefa Kibica Sports Bar na poziomie -1 przy recepcji głównej.

Posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny przysługuje zniżka 30% od standardowych cen biletów (normalnych i ulgowych) na Wycieczki i Punkt Widokowy. Bilety takie można kupić w kasach stadionu oraz przez internet.

Uwaga: w przypadku wykupienia wycieczki, wejscie na punkt widokowy (możliwe tylko w godzinach jego funkcjonowania) jest w cenie.

Bilet bezpłatny przysługuje:

 • dzieciom do lat 4 biorącym udział w Wycieczce lub w wizycie na Punkcie Widokowym dla osób indywidualnych, pozostającym pod opieką posiadającego bilet opiekuna, przy czym osoba posiadająca bilet może mieć pod opieką tylko dwoje dzieci do lat 4 z bezpłatnym wstępem;
 • jednemu opiekunowi na każdą grupę 10 osób zwiedzających w ramach grupy zorganizowanej z biletami ulgowymi;
 • przewodnikom i pilotom wycieczek za okazaniem uprawnień, jeśli ww. osoby występują w roli przewodnika lub pilota danej wycieczki.
Zasady rezerwacji i płatności dla wycieczek grupowych:

 1. Rezerwacje grupowe są przyjmowane przy liczbie od 20 do 55 uczestników.

 2. Wycieczki dla grup zorganizowanych odbywają się w zarezerwowanych terminach 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do niedzieli w godzinach ustalanych bezpośrednio przy rezerwacji telefonicznej, a od poniedziałku do piątku również internetowo w sklepie PGE Narodowego pod adresem www.sklep.pgenarodowy.pl.

 3. Rezerwacji wycieczek można dokonać:

  o pod numerem telefonu (+48) 22 295 95 95
  o poprzez e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl
  o w sklepie internetowym: www.sklep.pgenarodowy.pl

  Telefoniczne i mailowe zgłoszenia obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30. Rezerwacje online są możliwe jedynie na zwiedzanie areny w tygodniu.

 4. Przy dokonywaniu rezerwacji należy podać następujące informacje:

  o rodzaj trasy, którą grupa chce zwiedzać
  o nazwa grupy/biura/szkoły
  o dokładną ilość osób w grupie i rodzaje biletów
  o imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail
  o pełne dane do faktury, w tym numer NIP

 5. Rezerwując wycieczkę telefonicznie lub mailowo, na podstawie pro formy, płatność należy uregulować do 5 dni od momentu dokonania rezerwacji. Brak wpłaty skutkuje automatycznym powrotem terminu do sprzedaży. Opłaty przelewem zrealizowane po upływie wymaganego terminu będą zwracane na konto, z którego wpłata została dokonana. Możliwy jest zwrot.

 6. W celu uzyskania Faktury VAT, należy przy dokonaniu zamówienia/zakupie biletów przekazać pełne dane do faktury. W sytuacji nie dostarczenia niniejszych danych, faktura zostanie wystawiona na osobę dokonującą wpłaty.

 7. Zmniejszenie liczby uczestników wycieczki możliwe jest wyłącznie do 14 dni przed terminem zwiedzania. Dodatkowe bilety na zwiedzanie dla grupy można dokupić w kasie przed rozpoczęciem wycieczki. Ogólna liczba biletów w grupie nie może jednak przekroczyć liczby 55 uczestników.

 8. Rezygnując ze zwiedzania w okresie do 14 dni przed daną wycieczką, rezerwującemu przysługuje prawo do zwrotu dokonanej płatności lub rezerwacji nowego terminu zgodnie z dostępnością na termin późniejszy.

 9. Szczegóły rezerwacji i płatności określone są w Regulaminie Wycieczek i Punktu Widokowego PGE Narodowego w Warszawie oraz Regulaminie Sprzedaży Internetowej z wykorzystaniem Systemu Sprzedaży Internetowej na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PL.2012+ SP. Z O.O.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Tel. +48 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Kup bilet
Oferta VIP na najlepsze koncerty w Polsce!