Trasy

Wycieczki z przewodnikiem po PGE Narodowym odbywają się 7 dni w tygodniu. Teraz każdy ma szansę poczuć się jak kibic siadając w jednym z biało-czerwonych krzesełek, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Wycieczki po arenie obecnie odbywają się trasami "Piłkarskie emocje" oraz "Poczuj się jak VIP". Każda wycieczka upoważnia także do wejścia na Punkt Widokowy. W wybrane dni w miesiącu dostępna jest także trasa "Znani i lubiani", w trakcie której po arenie zwiedzającyh oprowadza dziennikarz i komentator sportowy Stefan Szczepłek.

Wycieczki dla osób indywidualnych nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, natomiast o uczestnictwie decyduje kolejność zakupu biletu (maksymalnie w wycieczce wziąć udział może 25 osób). Wycieczki dla osób indywidualnych odbywają się bez względu na minimalną liczbę uczestników.

Udział grupy zorganizowanej wymaga rezerwacji - poznaj szczegóły

Sprawdź aktualny cennik zwiedzania TUTAJ. Honorujemy też ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom przysługuje 40% zniżka na zakup biletów po okazaniu imiennej karty.

Kasy, w których osoba indywidualna może kupić bilet uprawniający do zwiedzania lub opiekun wcześniej zarejestrowanej grupy odebrać zgłoszoną liczbę biletów, czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach funkcjonowania Punktu Widokowego z piętnastominutowym wyprzedzeniem (aktualnie od 10.45 do 17.45, poniedziałek - niedziela). Wejście na wycieczki i Punkt Widokowy od 3 lipca 2021 roku odbywa się bramą nr 5.

Rekomendowane jest dokonywanie zakupu Biletów na wycieczki i Biletów na Punkt Widokowy poprzez sklep internetowy PGE Narodowego. Rekomendowane jest dokonywanie płatności za bilety na wycieczki i bilety na Punkt Widokowy w formie bezgotówkowej. 

Przed wizytą zapoznaj się z Regulaminem Wycieczek i Punktu Widokowego na PGE Narodowym oraz dodatkowymi informacjami dotyczącymi zwiedzania PGE Narodowego i wizyt na Punkcie Widokowym w okresie reżimu sanitarnego.