Trasy

UWAGA! Wycieczki po PGE Narodowym są nieczynne do odwołania. Obecnie działa jedynie Punkt Widokowy, który czynny jest tylko w weekendy w godz. 11:00-18:00.

Wycieczki z przewodnikiem po PGE Narodowym odbywają się 7 dni w tygodniu. Teraz każdy ma szansę poczuć się jak kibic siadając w jednym z biało-czerwonych krzesełek, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Na zwiedzających czekają niezwykłe trasyZnani i lubiani , Piłkarskie Emocje, Poczuj się jak VIP oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu. Z myślą o najmłodszych odwiedzających stadion, mamy specjalną trasę dedykowaną dla grup dzieci do 6 lat. Tutaj dowiesz się więcej o trasie PGE Narodowy dla juniora

Dodatkowo funkcjonują dodatkowe trasy: Ekspresowy PGE Narodowy i Lekcja historii. Oferta dla grup zorganizowanych została wzbogacona o trasę W centrum wydarzeń.

Obecnie do odwołania dostępne są tylko dwie trasy Piłkarskie emocje i Poczuj się jak VIP oraz punkt widokowy.

Wycieczki dla osób indywidualnych nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, natomiast o uczestnictwie decyduje kolejność zakupu biletu (maksymalnie w wycieczce wziąć udział może 15 osób). Wycieczki dla osób indywidualnych odbywają się bez względu na minimalną liczbę uczestników.

Udział grupy zorganizowanej wymaga rezerwacji - poznaj szczegóły.

Sprawdź aktualny cennik zwiedzania. Honorujemy też ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom przysługuje 40% zniżka na zakup biletów po okazaniu imiennej karty.

Kasy, w których osoba indywidualna może kupić bilet uprawniający do zwiedzania lub opiekun wcześniej zarejestrowanej grupy odebrać zgłoszoną liczbę biletów czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach funkcjonowania Punktu Widokowego z piętnastominutowym wyprzedzeniem (aktualnie od 10:45 do 16:45 poniedziałek - piątek, 9:45 do 17:45 sobota - niedziela). Najwygodniej dostać się do recepcji i kas wchodząc bramą numer 1 od strony Al. Zielenieckiej.

Rekomendowane jest dokonywanie zakupu Biletów na wycieczki i Biletów na Punkt Widokowy poprzez sklep internetowy PGE Narodowego. Rekomendowane jest dokonywanie płatności za bilety na wycieczki i bilety na Punkt Widokowy w formie bezgotówkowej. 

Przed wizytą zapoznaj się z Regulaminem Wycieczek i Punktu Widkowego na PGE Narodowym oraz dodatkowymi informacjami dotyczącymi zwiedzania PGE Narodowego i wizyt na Punkcie Widokowym w okresie reżimu sanitarnego, które są dostępne również na terenie PGE Narodowego.