Trasy

PGE Narodowy jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Teraz każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Na zwiedzających czekają niezwykłe trasyZnani i lubiani , "Piłkarskie Emocje", "Poczuj się jak VIP", "Dotknij historii" oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu. Z myślą o najmłodszych odwiedzających stadion, mamy specjalną trasę dedykowaną dla grup dzieci do 6 lat. Tutaj dowiesz się więcej o trasie "PGE Narodowy dla juniora". 

Dodatkowo od 1 marca 2017 roku funkcjonują dodatkowe trasy: "PGE Narodowy dla seniora", "Ekspresowy PGE Narodowy" i "Lekcja historii". 1 lipca 2019 oferta dla grup zorganizowanych została wzbogacona o trasę "W centrum wydarzeń".

Wycieczki dla osób indywidualnych nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, natomiast o uczestnictwie decyduje kolejność zakupu biletu (maksymalnie w wycieczce wziąć udział może 55 osób). Wycieczki dla osób indywidualnych odbywają się bez względu na minimalną liczbę uczestników.

Udział grupy zorganizowanej wymaga rezerwacji - poznaj szczegóły.

Sprawdź pełny cennik zwiedzania. Honorujemy też ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom przysługuje 50% zniżka na zakup biletów po okazaniu imiennej karty. Sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w kasach.

Kasy, w których osoba indywidualna może kupić bilet uprawniający do zwiedzania lub opiekun wcześniej zarejestrowanej grupy odebrać zgłoszoną liczbę biletów czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 08.45 do 21.45 i przyjmuje płatności gotówką oraz kartami płatnicznymi. Najwygodniej dostać się do recepcji i kas wchodząc bramą numer 1 od strony Al. Zielenieckiej.

Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem wycieczek, który jest również dostępny na terenie PGE Narodowego.