https://pgen.pl/assets/cache/722f1c196fc76d5da3e800645045dbc6_750_319_optim.jpg
Wycieczka z przewodnikiem podczas "Weekendu za pół ceny"

Wczoraj zakończyła się akcja "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny", która trwała w całej Polsce od 5 do 7 października. W tych dniach uczestnicy mogli zwiedzać wybrane obiekty płacąc za bilet tylko połowę ceny. Na PGE Narodowym będzie można skorzystać z takiej zniżki w dniach 19 – 21 października. 

W ramach "Weekendu za pół ceny" na wszystkie trasy zwiedzania będzie obowiązywać 50% rabat. Oferta będzie dotyczyć Wycieczek z przewodnikiem dla osób indywidualnych. Rezerwacji można dokonywać do 21 października. Szczegółowy cennik obowiązujący podczas akcji znajduje się TUTAJ.

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to ogólnopolska akcja promocyjna. Jej celem jest zachęcenie Polaków do częstszego podróżowania po kraju przez cały rok. Akcja jest skierowana do branży turystycznej i osób prywatnych. W wyznaczony weekend zwiedzający mogą skorzystać z 50 procentowej zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju. Organizatorami akcji są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Link skrócony: www.stdn.pl/4418-4e576

Co o tym sądzisz?