https://pgen.pl/assets/cache/7b21c879e9ac321394e48cd938a8ba3b_750_319_optim.jpg
Znowu możesz zwiedzać PGE Narodowy z przewodnikiem!

Wycieczki po PGE Narodowym będą dostępne dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. 

Osobom indywidualnym udostępniamy dwie trasy zwiedzania: Piłkarskie emocje oraz Poczuj się jak VIP. Dodatkowo zapraszamy na punkt widokowy, który znajduje się na górnej trybunie PGE Narodowego.

Dbając o bezpieczeństwo naszych gości, wprowadziliśmy limity ilościowe dotyczące zarówno liczby grup przebywających jednocześnie na PGE Narodowym, jak i ich liczebności. Dla osób indywidualnych od poniedziałku do piątku odbędzie się pięć wycieczek dziennie, a w każdej z nich będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób. W soboty oraz niedziele będzie dostępne po sześć wycieczek. 

Kalendarz zwiedzania dostępny jest w sklepie internetowym. Bilety na wycieczki dla osób indywidualnych można kupić za pośrednictwem strony sklep.pgenarodowy.pl. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminem atrakcji oraz z zaleceniami w okresie reżimu sanitarnego


Zwiedzanie PGE Narodowego jest dostępne tylko dla osób posiadających ważne bilety oraz własne maski, przyłbice lub części odzieży zasłaniające usta i nos. W przypadku obniżonej kondycji, złego samopoczucia oraz braku pewności co do własnego stanu zdrowia, rekomendujemy pozostanie w domu.

Link skrócony: www.stdn.pl/4418-5cc63

Galeria

Co o tym sądzisz?